Strandröplabda bajnokság

Az őszi sportszezon a strandröplabda bajnoksággal indult. Iskolánk a tanár- diák kategóriában bronz érmet nyert Weczera Kata és Veress Nikolett 12. A nagyszerű játékának jóvoltából. Sok ifjú károlyis is csatlakozott a rutinos “öreg “ diákjaink mellé,és így a csapatversenyben két team-ünk is pontszerző helyen végzett.

A versenyen induló diákjaink:
Veress Nikolett (12. A), Filep Anna (10. B), Oszoli Mariann (11. C), Nguyen Norbert (11. C), Magyar Száva (10. C), Léránt Olivér (10. C), Földvárszki Tünde (10. C), Henk Leila (10. C), Szikes Ákos (10. A), Kolcsár Brigitta (9. knyC), Farkas Dorottya (9. knyC), Tóth Krisztián (9. knyC), Vincze Szabolcs (9. knyC), Surányi Szabolcs (9. knyB), Kádas Brúnó (9. knyB), Csizmazia Eszter (9. knyB), Georgi Dorka (9. knyB), Rainer Máté (9. knyC), Monostori Máté (9. knyC), Dányi Luca (9. knyB), Galántai Mia (9. knyB).
GRATULÁLUNK!
      
Menu