Felvételi előkészítő

8. osztályos tanulók gimnáziumi tanulmányokra előkészítő tanfolyamáról

2019/2020-as tanév

A tanfolyam célja:

Matematikából és magyar nyelvből az általános iskolában tanultak rendszerezése, ismétlése, a gimnáziumi tanulmányokhoz szükséges anyagrészek elmélyítése a korábbi évek felvételi tapasztalatai alapján. A tanfolyamon elsajátított ismeretek minden középiskolába történő jelentkezéskor hasznosíthatók és a középiskolai tanulmányokat jelentősen megkönnyítik.

A tanfolyam időtartama:

2019. október 1-től 2020. január közepéig, heti egy foglalkozással.
A tanfolyamot  kedden és csütörtökön tartjuk. Minden alkalommal 1 óra matematika és 1 óra magyar nyelv és irodalom foglalkozás lesz. Egy tanuló heti egy választott napon vehet részt a tanfolyamon.

Mind a két napon 2 csoportot indítunk. A csoportok maximális létszáma 25 fő. A jelentkezéseket érkezési sorrendben tudjuk fogadni.

A csoport keretlétszámának elérése esetén nem áll módunkban újabb csoportot indítani.

Az első foglalkozások:

2019. október 1. (kedd) 15.00 – 17.00 között
2019. október 3. (csütörtök) 15.00 – 17.00 között

Beiratkozás:
2019. szeptember 25. (szerda) 8.00 – 12.00 óra között a titkárságon az alábbi szelvénnyel, csak személyesen.

Jelentkezési lap

Budapest, 2019. szeptember 9.