Tájékoztató a központi írásbeliről

Tájékoztató azoknak a diákoknak, akik a Kispesti Károlyi Mihály Magyar – Spanyol Tannyelvű Gimnáziumban adták le jelentkezési lapjukat a központi írásbeli vizsgára

Kedves Felvételiző!

Az alábbiakban tájékoztatunk a központi írásbeli vizsga menetéről.

A központi írásbeli vizsga időpontja: 2020. január 18. (szombat) 10:00 óra.

Helye: Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium

1191 Budapest, Simonyi Zsigmond u. 33.

Kérjük, hogy legkésőbb 09:25-ig érkezz az iskolába. Miután elfoglalod a helyed a kijelölt tanteremben, regisztrálunk, és meghallgatod a további információkat.

Okvetlenül hozd magaddal a következőket:

# személyi igazolványodat vagy diákigazolványodat !!!!!

# tollat, ceruzát, vonalzót, körzőt.

A feladat megoldásához szükséges minden más eszközt biztosítunk. A törvény szerint a vizsga alatt mobiltelefont használni tilos!

A vizsgát csengetésre pontosan 10:00 órakor kezdjük. A feladatok megoldására mind a két tantárgy esetében 45 perc áll a rendelkezésedre. A két vizsgarész között 15 perces szünetet tartunk.

A kijavított dolgozatot 2020. január 27-én 8:00 és 16:00 óra között lehet megtekinteni.

A vizsga eredményét tartalmazó értékelő lapot 2020. január 27-én 8:00 és 16:00 óra között lehet átvenni a titkárságon.

Dr. Cselik Ágnes Eszter