Nyelvtanfolyam tájékoztató szülőknek, diákoknak

Tisztelt Szülők és Diákok!

A Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium a 9KNY, 9. és 11. évfolyamos csoportos két hetes államilag finanszírozott Külföldi Nyelvtanulási Program (https://www.knyp.hu/hu/a-programrol) szervezése és zökkenőmentes lebonyolítása érdekében komoly előzetes szervezési feladatokat végez. Megbízható és referenciákkal rendelkező külföldi nyelviskolákkal vettük fel a kapcsolatot, és már visszaigazolt befogadó nyilatkozatokkal rendelkezünk. A partner nyelviskoláink:

Edinburgh School of English, Edinburgh, Scotland

DID Deutsch-Institut, Augsburg, München, Nürnberg, Deutschland

Jelenlegi tudásunk szerint az alábbi időpontokban indulnak két hetes turnusok:

Angol nyelvből, maximum 30 fő/turnus (Edinburgh School of English, Edinburgh, Scotland):

              9KNY, 9. évfolyamoknak:

                             2020.06.28-tól vagy

                             2020.07.05-től vagy

                             2020.07.12-től vagy

                             2020.07.19-től.

            11. évfolyamnak:

                            2020.07.26-tól vagy

                            2020.08.09-től.

Német nyelvből, maximum 15 fő/turnus (DID Deutsch-Inst., Augsburg, München, Nürnberg, Deutschland):

            9KNY, 9. évfolyamoknak:

                           2020.07.05-től (München) vagy

                           2020.07.12-től (Augsburg)

           11. évfolyamnak:

                           2020.07.12-től (Nürnberg).

Az indulási időpontok tájékoztató jellegűek, az utazás megszervezése központilag fog történni, azaz előfordulhat, hogy néhány nappal korábbra, illetve későbbre kerül a kurzus kezdése és befejezése.

A kurzusok ilyen volumenű megszervezése és lebonyolítása kapcsán sem a Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, sem a Külső-Pesti Tankerületi Központ, sem a Tempus Közalapítvány, sem a külföldi partneriskolák nem rendelkeznek még tapasztalatokkal, hiszen teljesen új lehetőségről van szó. Jelen tájékoztatás elsődleges célja az, hogy a családok és a diákok is tervezni tudják a nyári programokat.

2020. január 20-án 8:00 órakor kitesszük az iskola honlapjára az online jelentkezési felületet a kurzusokra. Kérjük, itt jelentkezzenek a kiválasztott képzésre. A jelentkezési felületen nyomon követhető lesz az adott időpontra rendelkezésre álló még szabad férőhelyek száma. A maximális csoportlétszámok adottak, a nyelviskolák befogadóképességéből következnek, tovább nem növelhetők. A programról részletesen a következő oldalon olvashatnak: https://www.knyp.hu/hu/a-programrol

Köszönjük, hogy közreműködnek a program sikeres lebonyolításában.

Budapest, 2020. január 8.

Dr. Cselik Ágnes Eszter

intézményvezető

Menü